Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Агро форум, виставка та нетворкінг на EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, 26-28 квітня, Бухарест

Назад до всіх новин

Компанія УкрАгроКонсалт запрошує Вас приєднатися до ключових гравців Центральної та Східної Європи, Чорноморського регіону та Балкан, які забезпечують глобальний ланцюг постачання агро продукції, на EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, 26-28 квітня 2023 року в Marriott Grand Hotel, Бухарест, Румунія.

Війна в Україні призвела до значних змін у регіональних потоках зерна та світовій торгівлі аграрними товарами. Оскільки експорт продукції з України значно скоротився через блокування Чорноморських портів, експорт зерна з країн Центральної та Східної Європи (Болгарії, Румунії, Сербії, Молдови та ін.) потенційно здатний заповнити дефіцит протягом наступних 2-5 років.

Незважаючи на війну, значні обсяги зерна з України наразі експортуються через альтернативні логістичні коридори. Одним з таких маршрутів є Румунія з найбільшим логістичним хабом в Балканському регіоні – портом Констанца. Колосальний вплив логістики на маржу зернових та олійних культур надихнув команду EURO GRAIN HUB Exchange & Forum також організувати візит гостей Форуму до порту Констанца 26 квітня 2023 року.

EURO GRAIN HUB Exchange & Forum – нова регіональна платформа для ефективного спілкування, укладання контрактів в аграрному секторі, проведення дискусій з залученням фермерів, трейдерів, постачальників ресурсів, тваринницької та кормової галузі, зберігання, щоб допомогти операторам ринку зерна та олійних культур приборкати глобальну продовольчу інфляцію та зміцнити позиції України на світових ринках.

Учасники EURO GRAIN HUB Exchange & Forum матимуть можливість розглянути інвестиційно привабливі проєкти з переробки аграрної сировини, генерування електроенергії, поглиблення співпраці між залізницями України, Румунії, європейських країн та інші нагальні ініціативи.

Запуск нової регіональної платформи – це потужний крок у відповідь на триваючі ринкові екстрими, зміни в маршрутах світової торгівлі зерном та глобальному ціноутворенні.

Унікальна експертиза та спільні зусилля організаторів – УкрАгроКонсалтAgriPortal та AgroPortal – гарантують висококласну професійну програму, учасників та неперевершені можливості для спілкування.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ

Бажаєте співпрацювати, стати партнером чи надіслати питання?

registrations@eurograinevents.com

+ 380 (44) 364 55 85

https://eurograinevents.com/

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту