Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Аграрний комітет Ради закликав зберегти Мінагрополітики

Назад до всіх новин

Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України сьогодні, 23 квітня, вирішив звернутися до Президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо збереження існуючого Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Про це говориться у повідомленні парламенту.

«В умовах невиправданої та неспровокованої агресії росії проти України та війни, що триває, необхідним є забезпечення ефективного функціонування державних інституцій, зокрема Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Україна — аграрна держава, в якій сільське господарство та продовольчий сектор є життєво важливим для забезпечення економічного відновлення, продовольчої безпеки не лише внутрішньої, а й світової, стабільності національної валюти під час воєнного стану», — підкреслили у ВРУ.

Парламентарі зауважили, що Україна взяла на себе зобов’язання щодо членства в Європейському Союзу, в межах яких українському законодавству необхідно буде повністю відповідати законодавству ЄС у сфері сільського господарства.

«Збереження сильного та незалежного профільного міністерства є надзвичайно важливим у той час, коли Україна перебуває на шляху до вступу до ЄС. Тому повноцінне функціонування профільного Міністерства аграрної політики та продовольства України є надзвичайно важливим для аграрного бізнесу та громадської спільноти, оскільки саме міністерство формує аграрну політику, забезпечує функціонування аграрного сектору у воєнний час та відповідає за продовольчу безпеку країни», — підсумували у відомстві.

https://ukragroconsult.com

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту