Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Засуха в Аргентині знижує врожайність кукурудзи, можливе скорочення площ

Назад до всіх новин

Урожайність кукурудзи в Аргентині постраждає через посуху в цьому році, а оцінка посівної площі може знизитися ще більше, оскільки суха погода в північній частині країни завадила посівних робіт в кінці сезону, заявив представник міністерства сільського господарства.

Що стосується основної культури країни, соєвих бобів, то в сезоні 2017/18 більше не очікується втрат посівних площ, а обсяг врожаю буде залежати від опадів у лютому, які будуть мати вирішальне значення після трьох поспіль місяців майже постійного сонця.

Уряд минулого тижня скоротив свою оцінку площі посівів сої сезону 2017/18 до 16,75 млн. гектарів, що стане 10-річним мінімумом після попереднього прогнозу в 16,8 млн. га. Прогнозована площа кукурудзи скоротилася до 8,7 млн. гектарів з 8,8 млн. гектарів.

З цих 8,7 млн. гектарів 2,2 млн. – це некомерційна кукурудза, яка піде на корм худоби, навіть не покидаючи ферму.

Аргентина є третім у світі експортером як кукурудзи, так і соєвих бобів, а також постачальником № 1 кормового соєвого шроту.

Ф’ючерси на соєві боби в США виросли в 10-й раз за 12 сесій у вівторок, а кукурудза досягла найвищого рівня за більш ніж п’ять місяців на тлі побоювань, що погода в Південній Америці може знизити сільськогосподарське виробництво в Бразилії і Аргентині.

За даними метеорологів, за минулі вихідні в Аргентині випали лише незначні опади, головним чином в північній і центральній частинах країни. Очікується, що велика частина посівних площ на цьому тижні стане аномально сухою.

З урахуванням того, що деякі торговельні угоди з США знаходяться під сумнівом, Аргентина буде орієнтована на пошук нових експортних ринків, які можуть залишитися без американських поставок.

Президент Аргентини Маурісіо Макрі був обраний  наприкінці 2015 року на платформі відмови від торгового і валютного контролю, а також скорочення експортних мит на зерно, які тиснули на сільськогосподарський сектор при попередньому президенті Христині Фернандес, яка розширила роль уряду в економіці країни.

http://exp.idk.ru

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту