Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Варіант Агро Буд прискорив виробництво силосів діаметром 27,5 м в 4 рази

Назад до всіх новин

«Варіант Агро Буд» скоротив час виробництва великовагового силосу (діаметром 27,5 м і місткістю 10 тис. т) з 14-20 до 4,5 днів.

Це стало можливим завдяки впровадженню системи менеджменту LEAN – повідомив директор компанії «Варіант Агро Буд» Олексій Грушко в інтерв’ю Elevatorist.com.

«Спільно з консультантами ми витратили 9 місяців, щоб проаналізувати хронометр всіх технологічних процесів. В результаті, фільтрували проблеми – наприклад, чому якась одиниця устаткування працює не так ефективно, як могла б. Далі брали колегіальне рішення – що потрібно зробити, щоб вирішити комплекс проблем і організувати ефективну роботу виробництва», – зазначив Олексій Грушко.

Впровадження LEAN на виробництві дозволяє досягти високої якості при мінімальних витратах, скоротити терміни виготовлення продукції, уникнути перевиробництво, оптимізувати питання поставок.

«Робота в системі LEAN дозволить« Варіант Агро Буд» бути більш конкурентоспроможними на ринку і в терміни, і в якості, і в ціноутворенні, так як оптимізація призводить до зниження собівартості», – додав директор компанії «Варіант Агро Буд».

Концепцію LEAN вперше впровадили в компанії Toyota. Система успішно працює в усьому світі ось уже понад 60 років, і її дотримуються 74% американських виробничих підприємств.

Нагадаємо, за поточний виробничий сезон «Варіант Агро Буд» реалізував 13 силосів на 32 м.

https://elevatorist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту