Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

В Аргентині фермери переключаться з кукурудзи на сою

Назад до всіх новин

В Аргентині сіятимуть більше сої і скоротять посівні площі, зайняті кукурудзою. Зміна колишньої політики в сфері сільського господарства пов’язують з приходом до влади нового лідера, який бачить майбутнє країни по-іншому.

З березня по жовтень 2019 р за інформацією Successful Farming, Аргентина направляла на експорт більше кукурудзи, ніж Бразилія. Вона займала II місце в світі по її експорту, а I місце у США. За вказаний вище період Аргентина експортувала 36,5 млн. тонн кукурудзи. У 2016/2017 МР вона також ставила рекорд в її експорті, але тоді цифра була на порядок нижче – 21,5 млн. тонн.

В майбутньому Аргентина змінить свій напрямок в експорті. Так думають багато аналітиків, які уважно стежать за її показниками в експорті.

У грудні 2015 р посаду президента в країні набув Маурісіо Макрі. Він закликав фермерів обробляти різні види зернових. Тоді ж він знизив експортні мита на них.

У квітні 2017 року через посуху Аргентина втратила половину виробленого зерна. Через це в країні настала серйозна фінансова криза. Через це Маурісіо Макрі був змушений ввести нові експортні мита в розмірі 4 аргентинських песо за кожен долар, сплачений за зерно. Зараз курс валют в країні наступний: 1 долар = 63 песо.

У жовтні 2018 року президент в Аргентині змінився. Під час президентських перегонів переміг Альберто Фернандес (48% голосів проти 40% голосів за Маурісіо Макрі). Так як Альберто Фернандеса підтримує Крістіна Кіршнер (нинішній віце-президент і екс-президент країни), експортні мита сильно підвищать.

Аргентинські фермери неохоче засівають поля такими зерновими, як кукурудза, ячмінь і пшениця. З них вони отримують менший прибуток. Тому є всі підстави для того, щоб повірити у версію аналітика Agritrend, який заявляє, що фермери в країні переключаться на вирощування сої.

Точно також вважає аналітик, який співпрацює з союзом торгових компаній під назвою ABCD (в нього входять Archer Daniels Midland, Bunge, Cargill і Louis Dreyfuss). За його словами, вже в серпні 2018 року, коли підбили попередні підсумки президентських перегонів, голосів у Фернандеса було більше, ніж у Маурісіо Макрі. Відразу після цього фермери переключилися з кукурудзи на сою. Сою вирощувати простіше, та до того ж вкладення на гектар потрібні менші.

У Буенос-Айресі, як передає «КазахЗерно.kz», на 40% полів посіяли кукурудзу нового врожаю.

У період з квітня по серпень 2019 р Аргентина встановила новий рекорд в експорті соєвого шроту – 20,7 млн. тонн. Рекорд виник через більш низьку маржу на нього. Фермери експортували свої запаси активно, щоб не допустити їх накопичення на складах і не знижувати виробництво.

Для довідки: в 2018 р в Аргентині зібрали з полів 51 млн. тонн кукурудзи проти 56 млн. тонн сої. У 2019 р розраховують зібрати 45 млн. тонн кукурудзи проти 56 млн. тонн сої.

Казах-Зерно

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту