Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

USDA вперше за 4 роки проведе переоцінку виробництва кукурудзи і сої в США

Назад до всіх новин

У зв’язку з погодними умовами і пізнім посівом врожаю в цьому році Міністерство сільського господарства США (USDA) проведе ще одне дослідження в серпневому звіті, щоб отримати більш точну картину посівних площ в 2019 р

Про це повідомляє OpenMarkets.

«Серпневе повторне обстеження – вперше з 2015 р – дозволить отримати оцінки площ посівів кукурудзи/сої в США, які будуть перенесені в жовтневий звіт USDA, коли дані Агентства з обслуговування фермерських господарств (FSA) будуть включені для отримання більш стислого уявлення про посівні площі сільськогосподарських культур в США», – наголошується в повідомленні.

Згідно з матеріалом, в серпні NASS також проведе першу офіційну оцінку врожайності ярих культур  якызагинули в цьому сезоні. Це буде включати в себе широкий огляд очікувань аграріїв щодо врожайності поряд з супутниковими даними, що зробить це перше серпневе обстеження, яке реєстратори не направлятимуть на поля для підрахунку, уточнюють аналітики.

«Середній торговий прогноз на серпень вказує на те, що площа кукурудзи в США складе 80 млн акрів (32,37 млн ​​га), що на 3,6 млн акрів (1,46 млн га) менше прогнозу NASS на червень, а площа зібраної сої складе 79,9 млн акрів ()32,33 млн га), що на 400 тис. акрів (161 тис. га) менше прогнозу NASS. Проте, розбіжність між максимумом і мінімумом площ збирання кукурудзи в США становить 5,8 млн акрів (2,35 млн га) і 5,5 млн акрів (2,23 млн га) соєвих бобах. Це відображає значні відмінності в галузі в залежності від того, засіяли чи американські аграрії більшу частину з решти 31 млн акрів (12,55 млн га), або ж прийняли рішення про сівбу компенсує культури. », – наголошується в матеріалі.

Нагадаємо, що за результатами торгів 6 серпня на біржі СВОТ котирування пшениці знизилися до $ 177,8 за т проти $ 181,6 за т в попередній торговельний день.

https://latifundist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту