Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

USDA прогнозує скорочення виробництва та кінцевих запасів сої

Назад до всіх новин

Ринок сої залишається під впливом проблем з врожаєм сої в Південній Америці.

У квітневому звіті експерти USDA зменшили прогноз виробництва сої в Аргентині в порівнянні з березневою оцінкою одразу на 7 млн т до 40 млн т, що відповідає прогнозам інших аналітиків. Оцінку виробництва сої для Бразилії підвищили на 2 млн т до 115 млн т, які є більш песимістичними, ніж прогнозовані іншими експертами 115-119 млн т.

Зниження оцінки світового виробництва сої у 2017/18 на 4 млн т та кінцевих запасів на 3,8 млн т здивувало ринок, через що травневі соєві ф’ючерси вчора виросли на 0,7% до 391,5 $/т.

Падіння котирувань пальмової олії в Куала-Лумпурі до 2433 ринггитів або 628 $/т тисне на ціну соєвої олії, яка в Чикаго торгується по 700 $/т.

Невизначеність з імпортом американської сої до Китаю сприяє бразильським фермерам, які активно продають олійну за преміальними цінами. Форвардні продажі бразильської сої нового врожаю на початку квітня сягнули 71,5% проти 63,3% на кінець квітня минулого року.

За даними митників, протягом березня Бразилія експортувала 8,81 млн т сої, що поступається показнику минулого року у 8,98 млн т.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту