Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

У США представлений законопроект про скасування заборони на використання біопалива Е15 в літній період

Назад до всіх новин

Агентство охорони навколишнього середовища США (ЕРА) 12 березня оприлюднило попередній варіант проекту федерального закону, що передбачає скасування заборони на використання в літній період біопалива з підвищеним вмістом етанолу, повідомляє Reuters.

При цьому наголошується, що пропозиція дозволити продажу біопалива Е15 (15% вміст етанолу в паливі) надасть підтримку американським виробникам кукурудзи, але йде в розріз з інтересами нафтової галузі країни.

“Американські фермери підтримують політику, яка націлена на збільшення продажів зернової біопаливному сегменту ринку. У свою чергу, нафтова промисловість не хоче допускати конкуренції, і переробники заявляють про те, що додавання етанолу в паливо є для них вкрай невигідним», – зазначив виконуючий обов’язки Адміністратора ЕРА Ендрю Уілі.

В даний час ЕРА спільно з адміністрацією президента США працюють над остаточним варіантом даного законопроекту і має намір презентувати його до 1 червня п.р.

Відзначимо, що заборона на використання палива Е15 в літній період була встановлена в США кілька років тому через побоювання, що його використання сприятиме виникненню смогу при високій температурі повітря. Однак, дані останніх досліджень спростовують дане твердження.

https://www.apk-inform.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту