Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

У НІБУЛОН знайшли спосіб визначати наявність коронавірусу за допомогою наявного лабораторного обладнання

Назад до всіх новин

Генеральний директор і основний власник компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський знайшов спосіб визначати наявність коронавірусу COVID-19 в крові людини за допомогою одного з наявних в компанії апаратів – ампліфікатора CFX96 TouchReal-Time PCR DetectionSystem 2017 виробництва (США). Вірус виявляється методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

Про це він пише на своїй сторінці в Facebook.

«Метод ПЛР є найточнішим для виявлення геномної РНК вірусів з усіх існуючих у світі, оскільки аналізує саме специфічний геном SARS-CoV-2, з великою точністю виявлення від 5 цільових послідовностей. Для цього нам потрібно закупити всього лише реагенти для екстракції RNA/DNAVirus і набори для прямого якісного виявлення нової РНК коронавірусу. Що ми негайно і зробили, замовивши їх в кількості 200 проб в Німеччині. Замовив таку кількість, тому що не знаю реальну потребу, а фахівці не виявили ентузіазму », – пише Олексій Вадатурський.

За його словами, компанія готова купити більше реагентів, якщо ініціативу сприймуть і підтримають.

«Більш того, виявилося, що такого рівня обладнання ні в міських, ні в обласних медичних установах немає. І навіть ті, які закуповуються зараз, простіше нашого. Мабуть, ми досить потужна аграрна компанія, маємо набагато продуктивніше обладнання, ніж навіть там, де вона потрібна для здоров’я людини. Але, відкрию таємницю, в Миколаєві в інших, що не медичних структурах такі апарати є, як мінімум 3. А якщо говорити про Україну в цілому, то таких апаратів до сотні», – повідомив Олексій Вадатурський.

https://elevatorist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту