Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

У Києві успішно пройшла міжнародна конференція Black Sea Grain & Oil Trade-2020

Назад до всіх новин

Подія дала учасникам два дні ексклюзивної аналітики від міжнародних експертів галузі та ефективне спілкування з гравцями по всьому ланцюжку створення вартості.

У Києві 2-3 вересня 2020 року пройшла Міжнародна конференція Black Sea Grain & Oil Trade-2020 року – провідна комунікаційна платформа, яка об’єднує лідерів агробізнесу для обговорення ключових трендів, центральних подій і майбутніх напрямків розвитку аграрного сектора України, Причорномор’я і світу.

Про це повідомили в прес-службі організатора конференції – консалтингового агентства “Украгроконсалт”. Там зазначають, що в цьому році конференція залучила понад 250 делегатів з 20+ країн до участі як особисто, так і онлайн.

Захід пройшов в абсолютно новому форматі, охопивши два напрямки – зерновий та олійний ринки. Конференція надала учасникам два дні ексклюзивної аналітики від міжнародних експертів галузі, ефективне спілкування з гравцями по всьому ланцюжку створення вартості, топ менеджерами і лідерами думок.

На форумі обговорювалися ключові тенденції аграрного ринку в світовому та регіональному розрізі, особливості ведення бізнесу в умовах new normal і post-covid, прогнози ринку зерна, олійних культур і рослинних олій, земельну реформу та інвестиції в сільське господарство, агродіджіталізація, актуальні аспекти поточного сезону і перспективи наступного.

Своїми думками поділилися провідні експерти з України та Причорномор’я, ЄС, США, Китаю, Індонезії, Бразилії, Єгипту та Австралії.

“Об’єктивний аналіз і ефективне спілкування гравців агро ринку зараз як ніколи важливі для адаптації бізнес стратегій до нової ринкової реальності. В зв’язку з цим, конференція стала важливим інструментом для обміну думками та розробки ефективних бізнес стратегій для агро операторів”, – підкреслюють в “УкрАгроКонсалт” .

Організатори вдячні всім делегатам, спонсорам, спікерам і партнерам конференції Black Sea Grain & Oil Trade-2020 за величезний внесок в пошук відповідей на численні запитання: “Немає жодних сумнівів, що шлях співробітництва та тісній комунікації призведе нас до розвитку зернової та олійної галузей як в Чорномор’я, так і за його межами “.

Також організатори побажали кожного аграрія процвітати в своїй ніші і висловили надію, що Black Sea Grain & Oil Trade-2020 стане злітної смугою для багатьох представників аграрної галузі в Україні та світі.

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2020.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту