Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

У 2019 зерновий термінал ЕВТ перевалив більше 1,5 млн тонн вантажів

Назад до всіх новин

Біля причалу комплексу було оброблено 67 суден. Більше половини вантажообігу склала пшениця.

У 2019 портовий зерновий термінал “Евровнешторг” перевалив 1,519 млн тонн вантажів. Біля причалу комплексу було оброблено 67 суден. Більше половини вантажообігу склала пшениця.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію підприємства.

Протягом минулого року через причал перевалено 1,49 млн т вантажів, а баржами по принципу другого борту – 28,56 тис. т вантажів. Термінал в 2019 році працював з 8 сільськогосподарськими культурами.

На експорт відправлено 809 тис. т пшениці, що склало 53% вантажообігу терміналу. На другому місці кукурудза – 424 тис. т (28%), далі шрот – 95 тис. т, ріпак – 92 тис. т, соя – 58 тис. т, ячмінь – 22 тис. т, горох – 16 тис. т і сорго – 3 тис. т.

Судна з експортним зерном відправлялися від причалу ЕВТ в Північну Африку, Європу, Південну Америку, Південно-Східну Азію, а також на Близький Схід.

“2019 й для ЕВТ став першим повним роком роботи. У 2020 році ми плануємо розвивати наші потужності і обсяги перевалки вантажів. Зокрема, будуть побудовані 20 силосів, другий причал і встановлена ​​ще одна суднонавантажувальна машина”, – повідомив директор портового оператора “ЕВТ Грейн “Сергій Гунько.

Нагадаємо, ЦТС писав про те, що термінал ЕВТ досяг перевалки в 1 мільйон тонн в минулому маркетинговому році. Мільйонна тонна припала на кукурудзу, відправлену в Алжир.

https://cfts.org.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту