Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на сою зростають попри збільшення виробництва в Південній Америці

Назад до всіх новин

Експерти Oil World вважають, що у 2018/19 МР виробництво сої в Південній Америці сягне рекордних 190,4 млн т проти 168,43 млн т в попередньому сезоні. Зокрема, Бразилія збільшить виробництво сої зі 119,3 до 122 млн т, а Аргентина до 52 млн т проти минулорічних 35,3 млн т, обумовлених несприятливими погодними умовами. Крім того, Парагвай збільшить виробництво бобів з 9,8 до 10,4 млн т, Уругвай – з 1,45 до 3,3 млн т, Болівія – з 2,6 до 2,7 млн т.

Завдяки зростанню попиту з боку Китаю, Бразилія збільшить посівні площі під соєю до рекордних 36,28 млн га. Сприятливі опади дозволили вдвічі в порівнянні з середніми показниками активізувати темпи сівби, й наразі вже засіяно 20% запланованих площ.

Рання сівба дасть змогу раніше зібрати новий врожай та відновити експорт та конкуренцію з американською соєю, а також виділити більші площі для сівби кукурудзи другого врожаю.

Збільшення виробництва буде тиснути на ціни, проте в понеділок в Чикаго вони виросли на 4% до 325,9 $/т на тлі затримки збирання та активізації експорту та переробки.

В США збирання сої затримують дощі зі снігом та несильні морози. Трейдери очікують звіту про обмолочені площі та оцінюють темпи збиральної кампанії на 30% нижчими за тогорічні.

Експорт сої за тиждень виріс вдвічі та сягнув 1,189 млн т, при цьому два судна були відправлені до Китаю, який раніше відмовлявся від раніше придбаних партій. Тижневий обсяг переробки сої в США на 17,8% перевищив показник аналогічного періоду минулого року.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту