Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на сою зростають на тлі прогресу в переговорах між США та Китаєм

Назад до всіх новин

За інформацією Reuters, США та Китай розглядають угоду, яка відстрочить дію санкцій США для китайської ZTE Corp. в обмін на відмову КНР запроваджувати імпортні мита на сільгосппродукцію виробництва США. Представники обох країн зустрінуться на поточному тижні у Вашингтоні.

Ця новина стала головним драйвером зростання соєвого ринку.

Липневі ф’ючерси на соєві боби в понеділок виросли на 2% до 375 $/т, майже компенсувавши п’ятничне падіння, а соєвий шрот подорожчав на 7 $/т.

Додатково підтримав ринок звіт МСГ США, в якому оцінку виробництва сої в США у 2018/19 МР знизили до трирічного мінімуму 4,28 млрд бушелів або 116,48 млн т, насамперед, через скорочення посівних площ в порівнянні з 2017 роком з 90,1 до 88 млн акрів та зменшення врожайності з 49,1 до 48,5 бушеля/акр, що відповідає середньорічному рівню.

Темпи сівби сої в США в поточному сезоні на 6% випереджають минулорічні та на 9% – середній 5-річний рівень. Станом на 13.05.18 соєю засіяно 35% запланованих площ, а сходи отримані на 10% площ проти середнього показника 6%.  

Висока імовірність збільшення посівних площ під соєю через затримку сівби кукурудзи, якої за даними NASS засіяно лише 62% від прогнозу, що значно нижче середньорічних показників.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту