Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на сою знижуються завдяки опадам у США

Назад до всіх новин

Ф’ючерси на соєві боби в Чикаго вчора продовжили падіння, втратили ще 3,5 $/т та опустилися до мінімального рівня останніх 10 місяців 353,3 $/т. Соєвий шрот також втратив 6,6 $/т та торгується на рівні 390 $/т.  

Потужні опади та помірні температури в зоні вирощування сої у США сприяють отриманню сходів та покращують перспективи врожаю сої в цьому сезоні. Соя у США посіяна на 93% площ в порівнянні з 85% в середньому, а сходи отримані на 83% площ проти з 69% в середньому на цю дату. Майже 74% посівів знаходяться в доброму або дуже доброму стані.

Неврегульовані торговельні відносини з Китаєм продовжують тиснути на ціни американської сої.

В Аргентині станом на 6 червня соя зібрана на 93% площ, а експерти Зернової біржі Буэнос-Айреса прогнозують валовий збір на рівні 34,4 млн т. За оцінками біржі в Росаріо валовий збір сої впаде на 2 млн т до 35 млн т. Тому трейдери спостерігають на скільки експерти USDA в своєму щомісячному звіті зменшать оцінку виробництва сої в Аргентині. Згідно з усередненими оцінками аналітичних агенцій прогноз виробництва сої для Аргентини зменшать всього на 1 млн т до 38 млн т, а для Бразилії оцінку залишать незмінною на рівні 117 млн т.

Відсутність попиту на українську сою з боку експортерів дає змогу переробникам накопичити запаси сої та зменшити ціни закупівлі. Тому закупівельна ціна на сою з доставкою на заводи за тиждень впала з 13200-13400 грн/т до 12400-12800 грн/т.  

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту