Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на сою злетіли на 4,7% після нової заяви Трампа

Назад до всіх новин

Вчора ф’ючерси на сою в Чикаго виросли на 4,7% до 328,56 $/т після повідомлення Трампа в Твіттері про проведену тривалу бесіду з президентом КНР Сі Цзиньпіном, де серед інших речей обговорювалися питання взаємної торгівлі та було вирішено продовжити переговори на зустрічі G-20 в Аргентині.

Зростання обмежило підвищення цін на нафту та експортні продажі, що виявилися нижчими трейдерських очікувань.

Американські трейдери та виробники сої більше 4 місяців очікують вирішення торговельних суперечок з Китаєм та відновлення експорту сої в тому напрямку. Тому будь-яка новина про прогрес в переговорах викликає підвищення ціни на сою, яка після запровадження на початку літа імпортного мита впала на 25%.

Попри експертні очікування в межах 700-750 тис т експортні продажі сої з США за тиждень склали лише 395 тис т, що на 76% поступається показнику відповідного тижня минулого року.

Новини про можливе вирішення суперечок між США та Китаєм активізували продажі сої нового врожаю в Бразилії, оскільки трейдери побоюються зниження попиту та, як наслідок, премії за бразильську сою, яка сьогодні на 80-100 $ дорожча за американську.

Завдяки гарним опадам та темпам сівби Бразилія зможе зібрати 121-122 млн т сої проти 119,8 млн т в минулому сезоні.

В Китаї після новин про можливе відновлення імпорту сої з США січневі ф’ючерси на соєвий шрот на біржі Далаян впали на 6,1% до 467 $/т.

В Україні на ринку сої триває стагнація. На тлі значної пропозиції та відсутності попиту з боку експортерів переробники опустили ціни ще на 200-300 грн/т та наразі з доставкою на завод пропонують 9800-10200 грн/т. Експортери в порту опустили ціни до 315-320 $/т.  

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту