Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на сою виросли на 5,2%

Назад до всіх новин

Після падіння в понеділок до 10-річного мінімуму 290,6 $/т, вже у вівторок ф’ючерси на сою в Чикаго виросли на 5,2% до 305,5 $/т після заяви уряду США про підготовку фінансової допомоги в розмірі 15 млрд доларів фермерам, які постраждали від зупинення експорту сої та кукурудзи до Китаю.

Додатково ціни підтримує затримка сівби, оскільки станом на 12 травня соєю в США засіяно лише 9% запланованих площ в порівнянні з середнім 5-річним показником 29%.

Затримка сівби кукурудзи та ярої пшениці змінить структуру посівних площ на користь сої, оптимальні терміни сівби якої тривають до 1 червня. Аналітики IEG Vantage (Informa) збільшили оцінку площ сівби сої в США до 86,4 млн акрів, що на 1,8 млн акрів перевищує травневий прогноз USDA.

Експорт сої за тиждень зменшився на 15% до 513,8 тис т, що на 26,5% поступається відповідному показнику минулого року.

В Україні ціни на сою знизилися слідом за світовими котируваннями. Експортери опустили закупівельні ціни в порту до 300-305 $/т, а переробники з доставкою на завод – до 9100-9400 грн/т.

Великі перехідні запаси сої та низька маржа виробництва різко зменшать посівні площі під олійною в Україні в новому сезоні. Станом на 13 травня вітчизняні аграрії посіяли лише 810 тис га сої або 44% від запланованого в порівнянні з 1,3 млн га на цю дату в минулому році.

Наступного тижня потужні опади в центральних та західних регіонах продовжать стримувати посівну кампанію.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту