Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на сільгосптовари зростають завдяки успішним переговорам між США та Китаєм

Назад до всіх новин

Проведені по завершенню саміту G20 переговори між очільниками США та Китаю стали головною подією зустрічі світових лідерів, оскільки торговельна війна між двома ключовими економіками вже завдала шкоди іншим країнам.

На зустрічі Д. Трампа та Сі Цзіньпіня, яка тривала понад 2 години, було вирішено зупинити торговельне протистояння та відкрити китайські ринки для американських товарів.

США не будуть з 1 січня 2019 р. підвищувати мита на імпортовані китайські товари з 10% до 25%, а КНР у відповідь погодився придбати американську сільгосппродукцію в значних обсягах, щоправда, поки не відомо в яких саме.

Трамп пообіцяв залишити мита в розмірі 10% протягом 90 днів, за які країни повинні повністю вирішити торговельні суперечки, в іншому випадку мита будуть збільшені.

«Китай повинен протягом вказаного терміну узгодити закупівлю значних обсягів сільськогосподарської, промислової та енергетичної продукції виробництва США задля скорочення торговельного дисбалансу між країнами, – повідомили в адміністрації Трампа, – та негайно розпочати купувати товари американських фермерів».

На довгоочікуване рішення ринки відреагували бурхливим зростанням котирувань на соєві боби та олію, кукурудзу та пшеницю, які на електронних торгах одразу виросли на 1-2% й продовжать зростати в понеділок після відкриття бірж.

https://graintrade.com.ua

 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту