Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на рослинні олії незначно виросли наприкінці тижня

Назад до всіх новин

Попри падіння нафтових котирувань, які опустилися нижче 60 $/барель, ціни на рослинні олії наприкінці тижня продемонстрували незначне зростання.

Найбільше подорожчала пальмова олія, ціна якої з понеділка виросла на 3,1% до 483,7 $/т за підтримки прогнозів про скорочення виробництва в кінці року.

Слідом за цінами на сою, які в очікуванні успішних переговорів між США та Китаєм на саміті G20 виросли за тиждень в Чикаго на 2,9% до 326,3 $/т, соєва олія подорожчала на 3% до 618,6 $/т.

Підтримала ціни на соняшникову олію закупівля Єгиптом значної партії рослинних олій на поточному тижні. Державна продовольча агенція GACS придбала 40 тис т соєвої олії у внутрішніх операторів та 10 тис т соняшникової олії імовірно українського походження у компанії ADM за ціною 673 $/ т CFR.

Падіння ціни на українську соняшникову олію до 625 $/т посилило попит на неї, завдяки чому ціна попиту відновилася до рівня 630 $/т, а ціни пропозиції виросли до 638 $/т для грудневих поставок, хоча для поставок в січні залишаються нижчими, ніж 630 $/т.

Рекордний врожай сої та соняшника, експорт яких зупинився після запровадження мита та зміни в податковому законодавстві, дозволяє вітчизняним переробникам отримувати значні прибутки.

Сподівання на збільшення попиту з боку Китаю не виправдалися. Тваринники скоротили споживання кормів внаслідок втрат поголів’я, викликаних африканською чумою, крім того, Бразилія збільшила експорт сої до Китаю.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту