Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на ріпак та канолу знижуються

Назад до всіх новин

Європейські ціни на ріпак залишаються під тиском падіння цін на рослинні олії та прогнозів збільшення виробництва сої в наступному МР.

З початку червня серпневі ф’ючерси на ріпак на Euronext опустилися з 360 €/т до 353,75 €/т або 417,4 $/т, насамперед, завдяки зміцненню євро відносно долара з 1,16 до 1,18.

Посуха, що панує в Європі, може зменшити врожай ріпаку, проте поки що зростання цін на новий врожай стримують високі перехідні запаси.

Експерти Oil World зменшили прогноз виробництва ріпаку в країнах ЄС у 2018 році в порівнянні з попереднім звітом на 0,5 млн т до 21,2 млн т, що на 0,6 млн т поступатиметься показнику 2017 року.

Зокрема, в порівнянні з минулим роком прогноз врожаю зменшено:

для Німеччини до 4,14 млн т, що стане мінімумом останніх 4 сезонів,
для Польщі з 2,73 до 2,2 млн т,
Франції – з 5,2 до 5,1 млн т,
країн Балтії – з 1,05 до 0,82 млн т.

Більше того, експерти допускають подальше зниження прогнозів виробництва ріпаку у ЄС у випадку, якщо посушлива погода триватиме й надалі.

В Канаді пройшли опади, які сприятливо вплинули на розвиток посівів каноли, через що ціни на неї з початку червня опустилися на 3,7% до 511 CAD/т або 393,9 $/т.  

В Україні ціни на ріпак в порту залишаються стабільними на рівні 405-406 $/т, проте виробники не поспішають контрактуватися, оскільки дефіцит опадів під час наливу зерна може призвести до зменшення врожайності. Рівень опадів в Україні протягом двох останніх місяців склав 50-60% від норми, а їх розподіл дуже нерівномірний.

https://graintrade.com.ua

 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту