Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на ріпак поступово укріплюються

Назад до всіх новин

Вихід США з ядерної угоди з Іраном призвів до подорожчання нафти до рівня 78,25 $/барель, що сприяє зростанню цін на рослинні олії.

З початку травня ціна на пальмову олію в Малайзії виросла на 5% до 2446 ринггитів/т або 619,2 $/т, а соєва олія в Чикаго подорожчала на 3% до 690 $/т.

Ціни на олійні також почали зростати і протягом травня ціна на ріпак на Euronext виросла на 1% до 352,75 €/т або 420 $/т.

Ціни підтримав новий прогноз агентства Strategie Grains, в якому оцінку виробництва ріпаку країнами ЄС у 2018/19 МР в порівнянні з попереднім звітом зменшили з 22,54 до 22,21 млн т, що все одно на 0,9% перевищить показник минулого року.

В Німеччині посилюється стурбованість фермерів щодо майбутнього врожаю ріпаку, оскільки на посівах немає цвітіння або воно дуже короткочасне, а передчасне опадання квітів призведе до втрат врожаю.

Фермери не розуміють причин подібного явища, а сільгоспслужби поки що не готові відповісти, мало місце пошкодження приморозками або квіткоїдом, оскільки симптоми в обох випадках подібні: запліднення рослин не відбувається й стручки не утворюються, а квітка відпадає разом з зав’яззю та лишаються лише черешки.

Ціни на канолу в Чикаго виросли з 523 до 532 CAD/т або 415 $/т на даних звіту Міністерства статистики Канади, в якому оцінку посівних площ під канолою зменшили до 21,382 млн акрів проти 22,997 млн акрів в минулому році.

В Україні посіви ріпаку знаходяться в доброму стані, тому прогноз врожаю залишається на рівні 2,5-2,6 млн т. За ріпак нового врожаю з поставкою в липні пропонують 405-410 $/т, проте виробники не поспішають укладати угоди, вичікуючи зростання цін до рівня 415-430 $/т.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту