Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на кукурудзу знижуються на біржах і в Україні

Назад до всіх новин

Падіння цін на пшеницю на біржі в Чикаго на 4% з початку тижня потягнуло за собою сусідній ринок кукурудзи, травневі ф’ючерси якої знизилися на 1,1% до 140,9$/т, а липневі ф’ючерси до 144,3 $/т.

Наростання пропозицій кукурудзи на світовому ринку посилює конкурентну боротьбу за покупців, а зниження курсу валют в Бразилії та Аргентині дозволить їм знижувати продажні ціни на тлі доброго врожаю в цьому сезоні.

Аналітики біржі Буенос-Айреса підвищили прогноз валового збору кукурудзи в Аргентині до рівня 46-48 млн. тонн в цьому сезоні.

Експорт кукурудзи з США залишається на хорошому рівні, але активізація експорту можлива лише за умови закупівлі  Китаєм додаткових обсягів згідно з новою торговою угодою, яка готується до підписання в травні червні.

На ринку української кукурудзи відзначається зниження цін попиту на 2-3 долари до рівня 159-161$/т з поставкою в порт в квітні і травні, після деякого зростання минулого тижня до 163-164$/т.

 Зниження цін на пшеницю буде тиснути на ціни попиту на кукурудзу і активізує продажі з боку виробників. У травні можливо знову буде спостерігатися невелике зростання цін попиту на кукурудзу у зв’язку зі зниженням пропозиції в першій декаді травня, яка традиційно стає тижнем відпочинку у зв’язку з вихідними 1 і 9 травня.

За прогнозами аналітиків експорт кукурудзи з України на кінець квітня досягне 24 млн тон і залишиться всього 3-4 млн тон доступних до експорту в цьому сезоні, що не чинитиме тиск на ринок. Тому прогноз цін на кукурудзу на червень липень залишається на рівні 160-162$/т з поставкою в порт.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту