Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на кукурудзу в Чикаго збільшуються

Назад до всіх новин

Через ряд факторів, починаючи з п’ятниці, зросли ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго. У відповідь на можливі обмеження імпорту американської сої та кукурудзи в Китай, Президент США Дональд Трамп вирішив розглянути різні варіанти для обновлення стандартів відновлюваного пального, а також можливості збільшити використання етанолу в бензині (наразі його рівень становить 10%).

За 2017/18, для виготовлення етанолу використовується 5,575 млрд бушелів кукурудзи. Це близько 40% від загальної кількості всієї вирощеної культури в країні.

Різке зростання тижневого експорту кукурудзи зі Сполучених Штатів на 37% (1,937 млн. т) став додатковим фактором тиску на ціну.

Згідно даними, посівна кампания набирає обертів, посіяли 2% запланованої площі під кукурудзу, що практично відповідає минулорічним темпам.

Напередодні оприлюднення чергового звіту від USDA, аналітики прогнозують кількість вирощеної кукурудзи в Бразилії та Аргентині. За середніми даними аналітиків, очікується зниження в Бразилії до 92,71 млн. т (на 1,79 млн. т) та Аргентині до 33,3 млн. т (на 2,7 млн.).

Аналітики Agrural очікують урожай кукурудзи у Бразилії на рівні 89,8 млн. т.

За тиждень експорт української кукурудзи скоротився на 47% і становив 366 тис. т, в той час як Росія збільшила продаж кукурудзи за кордон з 58,5 тис. т до 105,5 тис. т.

На усіх ринках продовжують укріплятися ціни на кукурудзу. Південнокорейський виробник комбікормів закупив на початку квітня 125 тис. т фуражної кукурудзи за ціною 220$/т з поставками до 15 – 30 вересня. Вартість збільшилася на 4$, порівнюючи з тендером у кінці березня.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту