Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на кукурудзу в Чикаго продовжують зростати

Назад до всіх новин

У вівторок ціни на кукурудзу в Чикаго виросли до 151 $/т після незначної корекції напередодні, викликаної відсутністю підтвердження від Китаю скасування заборони на імпорт сільгосппродукції з США.

Переробка кукурудзи на етанол в США вперше з 2016 року скоротилася та стала на 1,8% меншою, ніж в попередньому році.

При цьому темпи експорту кукурудзи перевищують минулорічні. З 1 вересня США експортували 14,2 млн т кукурудзи проти 7,89 млн т у 2017 р. Активний попит покупців з Мексики та Азії підтримує ціни на високому рівні.

Бразилія також активізує експорт кукурудзи. В листопаді експортовано 4 млн т, що на 24,8% перевищує показник жовтня та на 12,7% – рівень минулого року. Загалом за рік експортовано 20 млн т кукурудзи, що на 6 млн т поступається рівню минулого року.

В Україні з 96% площ намолочено 33,8 млн т кукурудзи, з яких на кінець листопада експортовано 5,1 млн т, що вдвічі перевищує минулорічні темпи.

Через зниження попиту ціни на українську кукурудзу в порту опустилися з 154 до 152-153 $/т, проте зростання цін на американську кукурудзу підтримає котирування вітчизняної кукурудзи, яка наразі є найдешевшою на світовому ринку.

Експерти Coceral збільшили в порівнянні з жовтневим звітом прогноз виробництва кукурудзи в ЄС на 1,6 млн т до 60,5 млн т кукурудзи, що майже відповідатиме рівню минулого року. Через це ЄС може скоротити імпорт кукурудзи, який USDA оцінює у 21 млн т.

Січневі ф’ючерси на кукурудзу на Euronext виросли до 173 €/т або 196,1 $/т.

https://graintrade.com.ua

 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту