Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Суффле Агро Україна представила мобільний додаток Farmi для аграріїв

Назад до всіх новин

Компанія «Суффле Агро Україна» 30 січня в ході щорічного зимового семінару представила вітчизняним аграріям нове унікальний багатофункціональний мобільний додаток Farmi. Гасло «Коли ти в полі не один!» Відображає головну задачу додатку, адже він розроблений, як помічник, полегшувати виробничі процеси і прийняття рішень в сільському господарстві.

Про це повідомляє Kurkul.com.

Мобільний додаток Farmi викликає високий інтерес у аграріїв країн ЄС, і вже зовсім скоро Україна матиме можливість побачити його в дії. Серед основних функцій програми: поради по обприскуванню на підставі погоди, підбір свіжих новин, свіжі котирування, управління власними замовленнями на покупку і продаж, доступ до актуальної інформації по елеваторах складів «Суффле Агро Україна».

«Скористатися перевагами мобільного додатку Farmi аграрії України зможуть вже в наступному місяці. Прагнемо надавати нашим клієнтам сервіс на найвищому рівні, тому кожен день працюємо над поліпшенням функціоналу Farmi, щоб зробити його більш корисним і зручним в користуванні для кожного », – розповідає керівник проекту Farmi в Україні Артур Бердюк.

Він додав, що «Суффле Агро Україна» прагне зробити мобільний додаток Farmi максимально зручним для українського аграрія. Тому кожен день проектна група, в яку входять провідні фахівці з країн Європи, тестує різні демо-версії, щоб клієнти компанії отримували відповіді на актуальні питання в один клік.

https://latifundist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту