Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Спекотна та посушлива погода зменшує прогнози виробництва пшениці

Назад до всіх новин

Європейська агенція Coceral в понеділок зменшила прогноз виробництва пшениці в ЄС на 2% до 138,8 млн т, тоді як Європейська комісія оцінює його на рівні 141,3 млн т.

Посушлива погода в Німеччині, Румунії та Польщі зменшить загальний врожай пшениці в ЄС на 2% навіть попри зростання виробництва пшениці у Франції на 3% та в Іспанії на 30%, для якої завдяки сприятливим умовам прогноз виробництва збільшено з 4,9 млн т до 6,37 млн т в порівнянні з 3,7 млн т у минулому році.

Спекотна та суха погода в основних зонах вирощування озимої пшениці в Росії (Краснодарському, Ставропольському краї та Ростовській області) призведе до зниження врожаю пшениці. Агенція SovEcon зменшила прогноз виробництва пшениці в Росії на 3,9 млн т до 73,1 млн т, хоча інші  аналітики вже опустили прогнози до 70-71 млн т. 

Сьогодні трейдери очікують виходу щомісячного балансу зернових від WASDE, тому пшеничні ф’ючерси на американських ринках в більшості знижувалися, а аналітичні агенції намагалися спрогнозувати оцінки виробництва та залишків пшениці, які будуть в звіті.

Очікується, що оцінка виробництва та залишків пшениці в США майже не зміниться, а основна увага буде прикута до прогнозу виробництва пшениці в країнах чорноморського басейну.

В США озима пшениця зібрана вже на площі 14% при середніх темпах в 10%, а стан посівів покращився на 1%. Сходи ярої пшениці отримані на 94% площ в порівнянні з 89% в середньому на цю дату, а стан посівів також покращився на 1 пункт, тому в доброму та дуже доброму стані наразі знаходяться 70% посівів.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту