Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ринок сої залежить від намірів Китаю

Назад до всіх новин

Представник USDA в Китаї зменшив оцінку імпорту сої до країни на 9,5% до 85 млн т, що буде враховано в новому балансі USDA, який оприлюднять у четвер.

Тепер цей показник відповідає офіційному китайському прогнозу, згідно з яким через спалах африканської чуми свиней та зменшення використання сої в кормах імпорт сої знизиться на 9 млн т з 93,5 до 85 млн т.

На тлі рекордного врожаю поточного сезону таке скорочення призведе до зростання запасів сої в США.

Шанси на врегулювання до кінця місяця торговельних суперечок між США та Китаєм доволі високі. Проте навіть відновлення експорту до КНР в грудні не дозволить відвантажити достатній обсяг до виходу на ринок нової сої з Бразилії.

За даними AgRural, в Бразилії засіяно соєю 60% площ проти 43% у минулому році та 41% в середньому за 5 років. В новому сезоні з 35,8 млн га планують зібрати щонайменше 120 млн т сої.

Гарні опади сприяють ранньому дозріванню сої, що дозволить розпочати збирання та експорт сої до Китаю вже у січні.

Збільшення експортних цін на аргентинську сою з боку Китаю та запровадження додаткового мита на експорт продуктів переробки сої призвело до різкого зменшення спреду між митами при відвантаженні сої та продуктів переробки, що робить олійну більш цікавою для експортерів. В жовтні аргентинські трейдери законтрактували майже 1 млн т сої, тоді як в аналогічному періоді минулого року цей показник не перевищував 90 тис т.

За прогнозами експертів Зернової біржі Буенос-Айресу, попри різке зменшення виробництва, Аргентина у 2018/19 МР зможе експортувати 14 млн т сої за умови продовження торговельних суперечок між США та КНР. На тлі нарощування експорту сої аргентинські переробники збільшують імпорт дешевої сої з США, щоб завантажити власні переробні потужності та задовольнити китайський попит на соєвий шрот.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту