Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ринок сої очікує нового прогнозу USDA

Назад до всіх новин

Трейдери з нетерпінням очікують балансу USDA по сої, який врахує скорочення виробництва в Бразилії та зменшення споживання Китаєм.

В п’ятничному звіті буде оприлюднено остаточний показник виробництва сої в США та коригування прогнозів виробництва в Бразилії та Аргентині, обумовлене посушливою погодою в грудні та січні.

Раніше виробництво сої в Бразилії оцінювали на рівні 122 млн т, проте наразі експерти прогнозують його в межах 112-118,8 млн т.

Попри сприятливу для врожаю погоду в Аргентині, експерти вважають, що попередні оцінки USDA у 55,5 млн т не будуть досягнуті та прогнозують зниження виробництва до 54-55 млн т.

Досі невизначеним залишається обсяг імпорту сої Китаєм, який раніше оцінювався у 90 млн т. Відновлення Китаєм закупівлі американської сої дозволяє збільшити прогноз імпорту, тим більше вже оголошено про закупівлю двома державними китайськими компаніями 10 млн т сої у США. Проте скорочення поголів’я, викликане розповсюдженням АЧС в країні, зменшує прогноз споживання сої в поточному сезоні.

Ф’ючерси на сою в Чикаго вчора виросли до 338,1 $/т.

Рік тому перед оприлюдненням звіту вони торгувалися по 361 $/т, потім на тлі зменшення прогнозу врожаю в Аргентині виросли до квітня до 385 $/т, а після початку торговельної війни між США та Китаєм навіть опускалися до 300 $/т.

https://graintrade.com.ua

 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту