Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Протести вантажоперевізників в Аргентині знову перешкоджають експорту зерна

Назад до всіх новин

Аргентинський сільськогосподарський експорт був обмежений в середу, 3 лютого, через те, що вантажоперевізниками заблокували дороги навколо портів Буенос-Айреса Баїя-Бланка і Кекен.

Про це пише Reuters.

Відзначається, що стурбованість з приводу дорожніх загороджень і раніше означала скорочення кількості вантажів, що прибувають в Росаріо, викликаючи сумніви щодо майбутніх морських потоків з хаба, через який проходить близько 80% експорту зерна Аргентини.

Як пише видання, учасники протесту, які постраждали від інфляції, наполягають на зниженні податків, зборів і цін на паливо, а також на встановлення графіків зборів, які повинні платити аграрії за наземний транспорт.

«Протести будуть посилюватися. Дорожні загородження будуть збільшуватися в масштабах всієї країни», – заявив керівник неформальної групи водіїв Туда Сантьяго Карлуччи.

У повідомленні компанії Agroentregas, що займається логістикою вантажів, говориться, що в середу до зернових терміналів в Росаріо і північній провінції Буенос-Айреса прибуло 2 065 вантажівок, в порівнянні з 3 995 прибуттям роком раніше.

Нагадаємо, що 25 січня Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України та учасники зернового ринку домовилися щодо визначення граничних обсягів експорту кукурудзи на рівні 24 млн т в 2020/21 МР.

https://latifundist.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту