Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Посуха може зменшити врожай сої в Бразилії

Назад до всіх новин

Посуха, що тривалий час панує в Бразилії, продовжує завдавати шкоди посівам сої.

В об’єднанні виробників Aprosoja Brasil повідомили, що в окремих регіонах країни протягом 30 днів зовсім не було опадів, внаслідок чого втрати фермерів збільшаться.

Консалтингова агенція INTL FCStone через несприятливі погодні умови зменшила прогноз виробництва сої на 4 млн т до 116,25 млн т, а оцінку експорту до 72 млн т проти 75 млн т в попередньому звіті.

Якщо прогноз підтвердиться, то виробництво сої в країні не перевищить рекорду попереднього сезону навіть попри розширення посівних площ.

Інші аналітичні агенції слідом за INTL FCStone почали переглядати прогнози виробництва сої в Бразилії в поточному сезоні.

Експерти Aprosoja оцінюють врожай сої у 110-115 млн т.

Через зниження врожайності в штатах Парана та Мату-Гросу-де-Сул, що є основними виробниками сої, аналітики Agrural зменшили в порівнянні з листопадовим звітом прогноз виробництва сої зі 121,4 до 116,9 млн т проти минулорічних рекордних 119,3 млн т.

Якщо несприятливі погодні умови триватимуть й надалі, то в лютому оцінки врожайності та виробництва знову можуть знизити, – повідомили в агенції. Поки що для штату Парана прогноз виробництва зменшили на 4,5 млн т, штату Мату-Гросу-де-Сул – на 1 млн т, для інших штатів – на 1 млн т.

Нагадаємо, що у 2017/18 МР бразильські фермери зібрали рекордні 119,3 млн т сої.

На тлі зменшення прогнозів виробництва сої експерти збільшили оцінку врожаю кукурудзи в Бразилії. Очікується, що центр та південь країни зберуть 21,3 млн т кукурудзи, що на 300 тис т поступається попередньому прогнозу, проте на 1 млн т перевищує показник минулого року.

Аналіз оцінок Agrural для центру та півдня країни разом з прогнозом Conab для інших регіонів дозволяє сподіватися, що у 2018/19 МР Бразилія збере 27,1 млн т кукурудзи, що перевищить минулорічні 26,8 млн т.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту