Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Новини з Китаю переполошили ринок кукурудзи

Назад до всіх новин

Дані Китайської статистичної агенції по виробництву кукурудзи в країні за останні 11 років та прогноз на новий сезон суттєво вплинуть на світовий баланс кукурудзи.

В щомісячному звіті Національного центру інформації про зерно та нафту (CNGOIC) оцінку посівних площ під кукурудзою в поточному сезоні збільшено в порівнянні з попереднім прогнозом на 20% до 42,3 млн га, а оцінку виробництва – з 216 до 259 млн т.

Бюро статистики КНР змінило прогноз по кукурудзі на підставі даних третього сільськогосподарського перепису. Стало зрозуміло, чому агенція CASDE не оприлюднила щомісячного офіційного звіту з оцінками виробництва, а також чому протягом року з державних резервів активно розпродувалася кукурудза, якої на аукціонах було реалізовано понад 100 млн т.

Очікується, що CASDE оприлюднить листопадовий звіт по виробництву та запасам у четвер, одночасно з виходом нового балансу від USDA.

Збільшення оцінки виробництва та запасів кукурудзи в Китаї на тлі нарощування виробництва у США може обвалити ціни на зернову, як це трапилося з цінами на сою після запровадження Китаєм імпортного мита на американські соєві боби.

Китай імпортує невеликі обсяги кукурудзи, проте перехід до її експорту у випадку нарощування виробництва обвалить ціни до багаторічних мінімумів. Експерти вважають це додатковим чинником тиску на майбутніх переговорах між США та КНР по врегулюванню торговельних суперечок.

В Чикаго ф’ючерси на кукурудзу залишилися на рівні 146,3 $/т. Очікується, що в сьогоднішньому звіті USDAбуде зменшено оцінку врожайності та валового збоку кукурудзи в США, та збільшено прогноз експорту. Оцінку виробництва кукурудзи в Україні можуть збільшити на 1-2 млн т. Проте головною інтригою залишаються дані по Китаю.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту