Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«НІБУЛОН» ВСТАНОВИВ РЕКОРД ПО ВІДВАНТАЖЕННЮ ТА РІЧКОВОМУ ПЕРЕВЕЗЕННЮ ЗЕРНА

Назад до всіх новин

За другий квартал поточного маркетингового року компанія «Нібулон» відвантажила на експорт майже 1,6 млн тонн сільгосппродукції. Це кращий результат за весь період діяльності компанії, незважаючи на неврожай і скорочення валового збору зернових на третину в південних областях і від 18-25% в цілому по Україні, повідомляє прес-служба компанії

Найуспішніший результат по відвантаженню зерна за підсумками місяця в другому кварталі-листопад 2020 року, з показником відвантаження в 623 тис. т. зерна. Також листопад минулого року входить в трійку найрезультативніших місяців з експорту продукції за весь період діяльності компанії.

У структурі експорту домінує кукурудза з часткою 40,8% (648 тис. т.), наступна – пшениця з часткою 26% (413 тис. т.). Частки ячменю і ріпаку майже однакові – близько 16% кожної культури.

«До речі, якщо ще 10 років тому серед наших постачальників сільськогосподарської продукції було всього 40% безпосередньо сільгосптоваровиробників, але вже в 2020 році цей показник зріс до 85%. Тобто тепер ці 85% товаровиробників стали повноцінними учасниками експортних операцій із зерном. А можливим це стало завдяки будівництву мережі наших перевантажувальних терміналів і елеваторних комплексів в безпосередній близькості до виробників сільськогосподарської продукції», – йдеться в повідомленні.

У 2020/21 маркетинговому році є ще один привід для гордості. Перше півріччя стало рекордним в порівнянні з аналогічними періодами інших років за кількістю перевантаженого зерна на зовнішньому рейді морського порту Миколаїв – 72,5% (1,9 млн т.) від загального обсягу експортованого компанією зерна. У 2013/14 МР частка відвантажень на зовнішньому рейді становила близько 6,6%, в 2018/19 МР – 46,7%, в минулому 2019/20 МР – 62,6%.

На цьому рекорди не закінчуються, адже в період навігації 2020 флот компанії транспортував 4,14 млн т вантажів, що стало кращим показником за всю історію водних перевезень в компанії.

http://zerkalo.mk.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту