Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«НІБУЛОН» МАЄ НАМІР У 2020/21 МР ЗБІЛЬШИТИ ОБСЯГИ ЕКСПОРТУ СІЛЬГОСППРОДУКЦІЇ ДО 6 МЛН ТОНН

Назад до всіх новин

Експортний потенціал «НІБУЛОНА» оцінюється у 8 млн тонн сільгосппродукції щороку. Цьогоріч реалізувати ці можливості на повну завадила криза, пов’язана з пандемією коронавірусу і, відповідно, нестабільність зернового ринку.

Про це повідомили в компанії.
 
Втім, у планах «НІБУЛОНа» вже на 2020/21 МР – збільшення обсягів експорту до 6 млн тонн за рахунок розвитку інфраструктури всередині країни та вдосконалення розгалуженої логістичної системи, а також поглиблення співпраці із існуючими контрагентами та налагодження діалогу із новими.
 
Як зазначається, компанія продовжуватиме розвивати ринки збуту в регіонах ЄС, Південно-Східної Азії, Близького Сходу та Африки, враховуючи свої конкурентні переваги та специфіку різних країн щодо якості та стану імпортної продукції.
 
«На 2020/21 МР ми плануємо збільшити частку співпраці з прямими отримувачами та переробниками українського зерна у світі за допомогою налагодження системи прямого постачання від поля до елеватора споживача через вдосконалення системи дистрибуції експортної продукції в найбільших ринках збуту. Також за рахунок можливостей компанії відповідати найвищим світовим вимогам якості розраховуємо на збільшення співпраці з нішевими переробниками сировини високої якості», – зазначив головний менеджер в оптовій торгівлі зерновими культурами Дмитро Фурда.
 
За його словами, у 2020/21 МР Україна розраховує отримати черговий рекордний врожай кукурудзи.
 
Відповідно, «НІБУЛОН» планує відвантажити на експорт близько 2,5 млн тонн цієї культури, що також буде рекордним показником для компанії.
 

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту