Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

На річці Дніпро відкрилася навігація

Назад до всіх новин

Згідно з наказом Державної служби морського та річкового транспорту України № 56 від 6 березня на судноплавних гідротехнічних спорудах р. Дніпро розпочалось поступове відкриття навігації.

«Затвердити дати відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах р. Дніпро у 2020 р., що додаються, за умови плавання суден виключно в світлий час доби, при сприятливих метеорологічних умовах, до повного встановлення засобів навігаційного обладнання і завершення проведення регламентних робіт на ділянках внутрішніх водних шляхів, які використовуються для плавання», – йдеться в документі.

Зокрема, на Каховському шлюзі навігація була відкрита 6 березня, на Запорізькому РГС буде відкрита 15 березня, на Дніпропетровському шлюзі – 25 березня, на Кременчуцькому шлюзі – 19 березня, на Київському шлюзі – 30 березня, а на Канівському шлюзі – 10 червня.

Уточнюється, що з урахуванням фактичних метеорологічних умов, дати відкриття  та закриття навігації можуть бути змінені з відповідним оприлюдненням необхідної інформації.

https://www.apk-inform.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту