Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Морози в Україні не завдали шкоди озимині

Назад до всіх новин

Завдяки значному шару снігу, місцями навіть надмірному, загрози для посівів озимих зернових культур не виникало навіть під час зниження температури повітря до 15-20 градусів нижче нуля, – повідомляє «УкрАгроКонсалт».  

В середині січня в Україні панувала погода з різкими коливаннями температур та сильними опадами. Наприкінці минулого тижня температура повітря суттєво знизилася, місцями до 20С морозу.

Великий шар снігу, що тривалий час вкриває більшість полів, дозволить отримати достатню кількість ґрунтової вологи навесні. Проте таке тривале перебування рослин під товстим шаром снігу, який подекуди сягає 30-50 см, виснажує посіви, через що вони потребуватимуть додаткового догляду навесні.  

Посіви озимих зернових знаходяться в доброму або задовільному стані в зимовому спокої.

Середньодобова температура повітря останнього тижня була в межах -5 … +5 градусів, що на 1-5С перевищувало норму. Протягом 20-22 січня температура опускалася до 4-22 градусів нижче нуля.

За даними Укргідрометеоцентру, на більшості площ в південних та західних регіонах та окремих районах Вінницької, Житомирської, Київської та Дніпропетровської областей шар снігового укриття складав 15-25 см. В інших частинах країни снігове укриття сягало 10-30 см, подекуди на Чернігівщині, Полтавщині, Черкащині, Сумщині, Харківщині та Кіровоградщині – 31-44 см.  

https://graintrade.com.ua

 
 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту