Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Лаборанти ОЛАМ Білоцерківський елеватор навчилися роботі на SupNIR-2700

Назад до всіх новин

«ОЛАМ Білоцерківський елеватор» укомплектував свою лабораторію експрес-аналізатором SupNIR-2700. Працівники лабораторії пройшли навчання роботі з приладом.

«Аналізатор призначений для роботи з цільним зерном різних культур. Це і олійні культури, і злакові: пшениця, ячмінь, рапс, соняшник, соя. Аналіз дозволяє швидко визначити якість ріпаку за такими показниками, як глюкозинолати і ерукова кислота, що впливають на ціну і клас, а в ріпаку та соняшнику – дізнатися вміст олії», – ділиться начальник лабораторії Анна Елонова.

Нове обладнання дасть можливість реалізувати на елеваторі «амбітний план по ріпаку», говорить Кирило Бондаренко. Тепер не потрібно везти зразки олійних в інші лабораторії і чекати результату цілих 5 днів. Лаборант «ОЛАМ Білоцерківського елеватора»  вже через хвилину після проведення аналізу отримує інформацію про якість партії.

«За цей сезон ми відкатали сам механізм нашої роботи, плюс навчилися працювати з тестами ГМО. У нас все вийшло, нарікань з боку наших покупців і поклажодавців не було. У новому сезоні у нас під ріпак буде виділено 5 підлогових складів, це дозволить одноразово зберігати до 10 тис. т », – планує Кирило Бондаренко.

Він пояснив, що експрес-аналізатор SupNIR-2700 дасть можливість прискорити і роботу з соняшником.

«ОЛАМ Білоцерківський елеватор» запрошує потенційних поклажодавців до співпраці. Зв’язатися з підприємством можна по телефону 097 937 50 70

https://elevatorist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту