Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Кабмін знову поміняв тимчасового керівника Морської адміністрації

Назад до всіх новин

Кабінет міністрів призначив Сергія Звягінцева тимчасово виконуючим обов’язки голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації). Це випливає з розпорядження №153-р від 19 лютого 2019 року, оприлюдненого на «Урядовому порталі».

«Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Державної служби морського та річкового транспорту України, виконання обов’язків голови Державної служби морського та річкового транспорту України на директора департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті зазначеної Служби Звягінцева Сергія Борисовича», — ідеться у документі.

Розпорядженням №152-р Юлія Ворона, яка раніше виконувала обов’язки голови Морської адміністрації, звільнена з цієї посади.

18 грудня 2019 року Кабінет міністрів призначив тимчасово виконуючої обов’язки голови Морської адміністрації Юлію Ворону замість Миколи Божка, який обіймав цю посаду з жовтня того ж року. Міністр інфраструктури Владислав Криклій пояснив це рішення тим, що Микола Божко не виправдав довіри.

Кабмін на підставі подання міністра інфраструктури Владислава Криклія розпорядженням №968-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Петренка з посади голови Морської адміністрації.

Розпорядженням №1403-р від 27 грудня 2019 року Кабінет міністрів оголосив повторний кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації. Заявки від кандидатів приймалися до 21 січня 2020 року, до конкурсу були допущені 40 кандидатів. За результатами співбесіди, яка відбулася 18 лютого 2020 року, Національне агентство з питань державної служби (НАГС) визначило п’ятірку фіналістів, які будуть подані на розгляд Міністерства інфраструктури. Згідно з оприлюдненим списком, найвищий бал за результатами оцінювання отримав Ярослав Бєлов — 11,4. Михайло Янчук отримав 9,75 бала, Олексій Александров — 9,25 бала, Михайло Цуркан — 9 балів, Віталій Панченко — 7,5 бала.

Проведений в 2019 році перший відкритий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, на якому найкращий результат показав Іван Ніякий, був визнаний таким, що не відбувся. «Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морську адміністрацію», — пояснив тоді Криклій.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в галузі морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також безпеки на морському та річковому транспорті (крім безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

https://ports.com.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту