Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

“Грейн-трансшипмент” відправив по Дніпру першу в сезоні партію ріпаку на експорт (фото)

Назад до всіх новин

На даному етапі перевантажувальний комплекс компанії – “Перлина Дніпра”, працює цілодобово.

Структурний підрозділ компанії “Грейн-трансшипмент”, перевантажувальний комплекс “Перлина Дніпра” на Дніпропетровщині, почав активну роботу в зв’язку з активною фазою збору врожаю 2020 року.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію “Грейн-трансшипмент”.

Відзначається, що в ці дні була відвантажена в Одеський морський торговий порт перша партія ріпаку, вага якої досягає 6500 тонн.

“Треба відзначити, що з моменту відкриття ПК” Перлина Дніпра “, яке відбулося в 2018 році, перевантажувальний комплекс вже відвантажив більше 200 000 тонн зерна.” Перлина Дніпра “є надійним перевантажним комплексом для аграріїв Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Харківської областей”, – йдеться в повідомленні.

В даний час ПК “Перлина Дніпра” працює цілодобово.

Відзначається, що перевантажувальний комплекс “Перлина Дніпра” здатний приймати самохідні судна і баржі довжиною до 145 метрів, шириною до 17 метрів. Гарантована глибина – 3,6 метрів, норма навантаження – 200 тонн на годину. Територія дозволяє розмістити до 30 вантажних автомобілів.

Нагадаємо, раніше ЦТС повідомляв, що флот компанії “Грейн-трансшипменту” в першій половині 2020 року мали поповнити дві баржі – Grain-5 і Grain-6, кожна вантажопідйомністю по 2300 т. Як уточнював комерційний директор компанії Євген Ігнатенко, Grain-5 повинні добудувати до 1 липня 2020 року. Зараз в компанії використовують дві баржі з цієї серії.

https://cfts.org.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту