Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Glencore приєднався до блокчейн-проекту світових торговців зерном

Назад до всіх новин

Glencore Agriculture Ltd. приєдналася до проекту зі створення блокчейн-платформи, запущеного чотирма найбільшими в світі агрокомпанія.

Як говориться в повідомленні компанії, Archer Daniels Midland (ADM), Bunge, Cargill і Louis Dreyfus в 2018 р створили консорціум в минулому році для модернізації своїх процесів з допомогою блокчейна і штучного інтелекту (AI). У січні 2019 р. до нього приєдналася компанія COFCO.

«Ми з самого початку цікавилися цією ініціативою, і тепер ми раді приєднатися до неї в якості повноправного партнера», – сказав генеральний директор Glencore з сільського господарства Девід Маттіске.

Як зазначається, цифрова платформа, яку має намір розробити ця група, буде використовувати новітні технології і потенційно зможе революціонізувати галузь, зробивши процеси виконання контрактів більш ефективними, більш точними і прозорими.

Консорціум планує запустити свою нову платформу в другій половині 2020 року. Фірми не визначились з технологічними партнерами, такими як постачальник платформи блокчейна, але «завершують» свій вибір.

В даний час група вивчає рішення для постторгових процесів в області зерна і олійних культур і підвищення ефективності ланцюжка поставок з використанням технологій.

Зокрема, майбутній пілотний проект зосереджений на управлінні масовими перевезеннями сої з Бразилії до Китаю.

https://agroportal.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту