Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ф’ючерси на кукурудзу на біржах стабільні завдяки високому попиту

Назад до всіх новин

Вчора ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго торгувалися в “зеленій зоні” на тлі хороших показників експорту кукурудзи з США за тиждень.

Експорт кукурудзи за тиждень із США перевищив очікування трейдерів і склав 1,014 млн тон, що вдвічі більше ніж минулого тижня і на 62,5% більше ніж рік тому. Загальний експорт кукурудзи з початку сезону досяг вже 19,47 млн тон, що на 61,4% більше, ніж на ту ж дату в минулому сезоні.

Також підтримку цінам надає зниження прогнозу виробництва кукурудзи в ПАР у зв’язку з посушливими умовами під час посіву.

Сільськогосподарська палата країни попередила, що площа посіву кукурудзи може знизитися на 20% від прогнозу в 2,44 млн. га і складе близько 1,98 млн. га. у зв’язку із закінченням оптимальних термінів посіву через посуху. Фермери швидше за все переорієнтуються на посів соняшнику замість кукурудзи.

Експорт кукурудзи з України за останні два тижні знизився на 15% порівняно з попереднім періодом зважаючи на новорічні свята  і склав 1,3 млн. тон.

При цьому попит на українську кукурудзу продовжує зростати завдяки чому трейдери з початку тижня підвищили закупівельні ціни з поставкою в порт на 1-2 долара і пропонують 161-162$/т, або 5200-5300грн/т. Основним покупцем української кукурудзи є ЄС, який з початку сезону вже імпортував 12,7 млн тон в тому числі 6,5 млн тон з України. Імпорт кукурудзи в ЄС за останній тиждень склав 843 тис. тон – найвищий показник за тиждень за два роки.

Трейдери уважно стежать за погодою в Південній Америці, де йде посів кукурудзи і озвучують нові оцінки виробництва в цьому сезоні.

Вчора бразильське агентство SAFRAS & Mercado. у січневому прогнозі знизило виробництво кукурудзи в сезоні 2018/19 на 1,65 млн тон, в порівнянні з листопадовим прогнозом до 93,366 млн. тон, що все одно на 16,61% буде більше збору минулого сезону.

SAFRAS & Mercado в цілому по країні прогнозує збільшення посівних площ на 3,4% до 16,786 млн. га, а середній врожайності з 49,31 ц/га до 55,62 ц/га.

https://graintrade.com.ua

 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту