Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ЕВТ ГРЕЙН перевалить пшеницю Soufflet Négoce і Cargill

Назад до всіх новин

Портовий оператор ТОВ «ЕВТ ГРЕЙН» в 2019/2020 маркетинговому році забезпечить експортну перевалку пшениці для двох найбільших агротрейдінгових компаній – Soufflet Négoce і Cargill через новий морський термінал «Евровнешторг» в м.Миколаєві. В кінці червня були підписані договори з Soufflet Agro Ukraine, дочірньою компанією французької агропромислової групи Soufflet Négoce і ТОВ «АТ Каргілл», дочірнім підприємством американської корпорації Cargill.

Про це повідомляє прес-служба «ЕВТ ГРЕЙН».

Згідно з підписаними документами сторони домовилися про умови прийому, зберігання, документального оформлення перевалки на морському зерновому терміналі «Евровнешторг».

«Раді, що в новому сезоні нашими клієнтами стали топ-експортери агрокультур. На сьогоднішній день термінал в силах забезпечити перевалку близько 3% всього експорту зернових в Україні. У перспективі плануємо збільшити потужності і щорічно обробляти до 8%. Своїм клієнтам ми пропонуємо кращу послугу експорту зерна «під ключ». Потрібно лише доставити продукцію будь-яким зручним способом – автотранспортом, залізницею або річковим транспортом до нашого терміналу, всю іншу роботу ми беремо на себе. Своєчасне обладнання та висококваліфікований колектив терміналу виконає всі подальші процедури », – зазначив директор ТОВ «ЕВТ ГРЕЙН» Сергій Гунько.

Раніше «ЕВТ ГРЕЙН» підписав договір по перевалці з Louis Dreyfus Company.

Довідка: ТОВ «ЕВТ ГРЕЙН» (ЕВТ ГРЕЙН) – портовий оператор морського вантажного терміналу ТОВ «Компанія «Евровнешторг» (ЕВТ) в м.Миколаїв. Термінал спеціалізується на перевалці зернових, бобових та олійних культурах. Компанія оператор створена в 2017 р, перше судно термінал обробив в грудні 2018 р. Нині завершено будівництво першої черги терміналу.

https://elevatorist.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту