Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Екстремальна погода вплине на врожаї азійських країн

Назад до всіх новин

В час, коли Європа страждає від рекордної посухи, Азійський регіон потерпає від потужних злив. Повені пошкодили господарства та посіви в регіоні, що є найбільшим виробником пальмової олії, рису та каучуку, цукру. На тлі максимальної за останні 60 років кількості опадів в окремих регіонах Китаю, рівень води в найбільшій річній системі Азії – Меконгу впав до історично низького рівня через тривалу посуху в Індії.

Все це несприятливо вплине на врожаї сільськогосподарських культур в азійських країнах.

Китай
На півночі країни посіви відчувають дефіцит вологи, тоді як на півдні протягом червня випала найбільша з 1961 року кількість опадів, які пошкодили посіви рису та посилили проблеми зі шкідниками. За даними МСГ США, Китай займає перше місце у світі по виробництву пшениці й рису та друге – по виробництву кукурудзи.

Індія 
В країні, що є основним виробником цукру, обсяг його виробництва скоротиться до 3-річного мінімуму через тривалу посуху, що призведе до зменшення експорту. Дефіцит опадів в період мусонів загрожує олійним культурам, тому може значно збільшитись імпорт рослинних олій, зокрема пальмової. Одночасно Мумбаї потерпають від злив. 

Індонезія та Малайзія
В країнах, що є найбільшими світовими виробниками пальмової олії, погодні умови в наступні 3 місяці визначатимуть долю врожаю. На Яві, де дощів не було понад 2 місяці, виробництво рису опинилося під загрозою.

Таїланд
Найсильніша за останні роки посуха зменшила виробництво рису, каучуку та тростини. Влада залучила літаки для створення штучних хмар, та автомобілями доставляє воду в постраждалі регіони.

В’єтнам
Плантації рису та каучуку в окремих провінціях постраждали від спеки та посухи. Проте в центральних гірських регіонах більшість плантацій кави, найбільшим виробником якої є країна, майже не зазнали шкоди.

Австралія
На більшій частині східного узбережжя посуха панує понад 2 роки. На Заході країни дощі дозволять отримати врожай пшениці на рівні минулого року, хоча це не дозволить країні уникнути імпорту пшениці. Найбільше від посухи страждає Квінсленд, що є основним виробником яловичини в країні.

https://graintrade.com.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту