Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Дочка нідерландської компанії купує активи українського елеватора LDC

Назад до всіх новин

Антимонопольний комітет України надав дозвіл «ТЕУВЕС РИЕЛ ИСТЕЙТ» на придбання активів «Української елеваторної компанії».

Про це свідчить відповідне рішення АМКУ.

«Надано дозвіл «ТЕУВЕС РИЕЛ ИСТЕЙТ» (м.Київ) на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що складається з рухомого і нерухомого майна розташованого за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, м.Гайсин, вул. Станційна, будинок 2, що належить «Українській елеваторній компанії» (м.Київ), що забезпечує можливість здійснення господарської діяльності із зберігання зернових культур (складське господарство) у відповідних територіальних межах », – наголошується в документі.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, кінцевим бенефіціаром «Української елеваторної компанії» є Louis Dreyfus Company.

Кінцевим бенефіціаром «ТЕУВЕС РИЕЛ ИСТЕЙТ» (дочірня компанія Theeuwes Holding B.V. (Нідерланди), за даними YouControl, є Теувес Віктор Хан Генрі.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України дозволив компанії «Ай Енд Ю Груп Юкрейн» придбати частку в статутному капіталі компанії «АГРО-ПРИМ».

https://latifundist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту