Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Cargill і M. V. Cargo відкрили новий термінал в порту «Південний»

Назад до всіх новин

Компанія M. V. Cargo спільно з найбільшою американською компанією Cargill офіційно відкрили в порту «Південний» новий термінал загальною потужністю одночасного зберігання 290 тис. тонн сільгосппродукції, який зможе перевалювати до 5 млн тонн продукції на рік. Загальна вартість проекту склала $150 млн. Про це журналіст «АПК-Інформ» дізнався під час офіційного відкриття терміналу.

Варто відзначити, що в структуру терміналу входять 14 силосів потужністю 15 тис. тонн кожен, а також бетонний підлогий склад загальною ємністю до 80 тис. тонн зернових.

З травня 2018 р. термінал працював у тестовому форматі і на кінець серпня 2019 р. обробив близько 1,8 млн тонн зернових. При цьому планується, що в 2019/20 МР він перевантажить більше 3 млн тонн зерна. Так, новий термінал зможе забезпечувати більше 10% експорту українських зернових на рік

Підприємство приймає зерно з залізничного та з автотранспорту. Зокрема, термінал може обробляти до 300 залізничних вагонів на добу. Що стосується автоприйому, то термінал має 7 ліній – 6 автомобільних перекидачів і 1 лінію для самоскидного вивантаження, що дозволяє обробляти 790 вантажівок із зерном на добу.

Крім того, підприємство має причал довжиною 420 м, глибина якого сягає 16 м.

Нагадаємо, що будівництво зазначеного об’єкта почалося в лютому 2016 р.

https://www.apk-inform.com

 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту