Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Аргентина. Оцінки врожаю кукурудзи та сої продовжують знижуватися

Назад до всіх новин

Минулого тижня Зернова біржа Буенос-Айреса знизила прогноз врожаю сої 2017/18 сезону ще на 2 млн тонн до 42 млн тонн. Даний прогноз вже на 15,5 млн тонн нижче торішнього врожаю і на 12 млн тонн нижче першого прогнозу Біржі, зробленого для 2017/18 сезону. Перші оцінки врожаю були досить оптимістичні, так як на початок посівної кампанії запаси вологи в ключових регіонах, що були на достатньому рівні, інформує УкрАгроКонсалт.

Експерти не виключають, що в найближчі кілька тижнів посуха може ще більше скоротити збиральні площі під соєю. Березнева оцінка МСХ США становить 47 млн ​​тонн (-7 млн ​​тонн у порівнянні з лютим).

Зернова біржа Буенос-Айреса також скоротила оцінку майбутнього урожаю кукурудзи на 3 млн. тонн до 34 млн. тонн. Даний прогноз перевершив навіть песимістичний прогноз Зернової біржі Росаріо – 35 млн. тонн. При цьому МСГ США знизило оцінку на 3 млн тонн до 36 млн тонн (41 млн тонн в 2016/17 сезоні). Збирання кукурудзи почалася в центрі і на півдні країни, обмолочено 6,5% при середній врожайності 3,2 т / га (4,65 т / га).

УкрАгроКонсалт

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту