Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Аргентина дозволила ГМО-сорти кукурудзи і сої

Назад до всіх новин

Влада Аргентини 6 березня 2018 року схвалили використання в країні двох сортів ГМО-кукурудзи, патент на які належить компанії Syngenta і місцевому відділенню компанії Dow Chemical, а також одного сорту ГМО-сої, патент на який належить компанії Bayer SA.

Офіційний дозвіл було опубліковано через тиждень після того, як аргентинські фермери уклали угоду з компаніями – власниками патентів, яке передбачає виплату роялті за використання насіння другого покоління, тобто отриманих в результаті збору врожаю, повідомляє Reuters.

Раніше законодавство Аргентини дозволяло фермерам використовувати насіння другого покоління без виплати роялті невизначений час, проти чого запекло виступали компанії – патентовласники.

Сорт кукурудзи GMG (патент Syngenta) стійкий до молі, до гліфосфату амонію і глюфозату. Сорт кукурудзи (патент Dow Chemical) стійкий до певних гербіцидів. Сорт сої (патент Bayer) стійкий до гербіцидів, що містить гліфосат, глюфосат і ізоксафлутол.

Для довідки: Аргентина є третім у світі експортером кукурудзи і соєвих бобів, а також одним з провідних світових постачальників соєвого шроту та соєвої олії.

http://agroportal.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту