Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

АгроВіста за форвардними контрактами щорічно реалізує половину зерна

Назад до всіх новин

Щороку група компаній «АгроВіста» продає за форвардними контрактами половину обсягу зернових.

Щодо кукурудзи компанія вже реалізувала 10% продукції, але планує довести обсяг до 50%. Продажі по кукурудзі відбувалися в діапазоні 152-172 $ / т.

«Така наша стратегія виходить з того, що завжди існує не прогнозований фактор погоди. У світовому маркетинговому році 4 важливих цикли – посівна в Південній і Північній півкулях, період наливу кукурудзи, прибирання. У цьому сенсі ми бачимо сенс розділити продажі на 4 етапи – умовно по 25%. Але це не константа, рішення приймаються, виходячи з ринкових погодних умов, щоденного моніторингу. Ось через два місяці почнеться налив кукурудзи, це теж важливий фактор », – пояснив директор групи компаній «АгроВіста» Павло Фесюк.

За його словами, подібна стратегія виходить з того, що в Україні, без власного залізничного транспорту або річкової логістики, працювати в споті вкрай складно. Выдтак компанії повинні йти в форварди.

«Ми традиційно не беремо до уваги посівну в Північній півкулі. Хоча, до слова, в цьому році вона зіграла вирішальне значення. Зараз всі продовжують обговорювати темпи посіву кукурудзи в США, різні очікування з цього приводу. Всі знову ж чекають на звіт USDA. Хоча я вважаю, що ринок вже відіграв фактор посівної в США », – зазначив комерційний директор компанії.

Він зазначив, що «АгроВіста» в хороших відносинах з партнерами-транснаціональними компаніями, завдяки статусу golden supplier.

«Цей статус дозволяє нам побудувати спільну позицію щодо ціни, умов, якості та логістики. На жаль, з кожним роком надійних компаній стає все менше », – сказав Павло Фесюк.

За матеріалами Latifundist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту