Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Європейський ринок є найперспективнішим для української сільгосппродукції

Назад до всіх новин

На сьогоднішній день ринок Європи залишається найбільшим і цікавим для збуту української сільськогосподарської продукції. Про це 19 червня в ході прес-конференції сказав президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов.

«Європа – це територія, на якій проживає півмільярда платоспроможного населення, якому важлива якість придбаної продукції. Досвід сезону що закінчується  показав, що Європа залишається найперспективнішим ринком для поставок українського зерна », – сказав він.

За словами Н.Горбачьова, також дуже цікавим ринком для України є Північна Африка, де українські постачальники зерна вже добре закріпилися. «Але будь-яке збільшення виробництва зерна змушує нас рухатися в бік Азіатського регіону, тому як найбільша динаміка зростання населення спостерігається в Індії. Очікується, що протягом найближчих 5-7 років населення цієї країни перевищить населення Китаю. Тому ці дві країни, звичайно, цікаві для України як найперспективніші ринки збуту зерна, і ми як продавці будемо за них боротися », – додав він.

Президент УЗА відзначив, що для України цікавими ринками є також Індонезія, Філіппіни та ін.

«Представники бізнесу готові обговорювати проблеми і долати всі бар’єри на шляху до налагодження хороших робочих відносин з тими країнами, з якими зараз виникають непорозуміння в питанні фітосанітарного контролю», – акцентував М.Горбачьов.

https://www.apk-inform.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту