Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

В’єтнам попросив РФ призупинити поставки пшениці – Россільгоспнагляд

Назад до всіх новин

МОСКВА, 17 Жовтня (Рейтер) – В’єтнам надіслав Россільгоспнагляду лист з проханням на час призупинити видачу фітосанітарних сертифікатів постачальникам пшениці в країні, повідомив Рейтер представник російської служби, яка відповідає за якість зерна, Юлія Мелано.

Росія посідає перше місце за обсягами експорту пшениці в світі, і В’єтнам досі є великим покупцем, але він істотно скоротив закупівлі рік тому, коли почав боротися з надходженням в країну пшениці з насінням будяків.

«У Россільгоспнагляд від в’єтнамської сторони надійшов офіційний лист з проханням про тимчасове припинення видачі фітосанітарних сертифікатів експортерам пшениці», – сказала Мелано.

«Проведення додаткових заходів перевірки партій продукції є нормальною практикою для країн-імпортерів», – додала вона. Судно, яке поставляє пшеницю в інші країни, не може покинути порт РФ без такого сертифіката.

Після подібних повідомлень рік тому В’єтнам не купував російську пшеницю в період з листопада 2018 по червень 2019. Покупки поновилися в липні 2019, і склали з липня по серпень 229.100 тонн пшениці.

Россільгоспнагляд в даний час обговорює з представниками в’єтнамського контролю можливість відновити видачу сертифікатів.

Представники російської служби і їх колеги на місці також проведуть переговори 20-22 жовтня, коли вони будуть присутні на розвантаженні російського зерна у В’єтнамі, сказала Мелано.

https://ru.reuters.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту