Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Введення Індією мита на горох турбують всіх операторів ринку

Назад до всіх новин

На думку експертів УкрАгроКонсалт, після введення Індією 50% мита на імпорт гороху на ринку зернобобових культур запанувала невизначеність. Зокрема, виробники очікують також загороджувальних заходів на ввезення і інших зернобобових – сочевиці і нуту. Щорічно Індія імпортує близько 5 млн. тонн зернобобових культур, що становить близько 31% світової торгівлі всіма зернобобовими (близько 17 млн. тонн в 2017 р. за прогнозами Міжнародної ради по зерну).

За підсумками 2017р. імпорт гороху в Індію становить 40% світової торгівлі даною культурою. Істотною є також і частка інших культур – частка закупівель сочевиці в світовій торгівлі складає 24%, а нуту – 36%, що закономірно викликає занепокоєння виробників про подальші перспективи збуту.

Крім того, з 16 листопада 2017 року уряд Індії скасував заборону на експорт всіх видів зернобобових з Індії. Незабаром планується внести зміни в експортно-імпортну політику в сфері торгівлі бобовими. Зокрема, буде введена система квотування, попередня реєстрація, розроблена імпортна тарифна сітка в залежності від обсягів врожаю, попиту, внутрішніх і світових цін, а також обсягів світової торгівлі. Таким чином, уряд країни дозволить фермерам продавати свій врожай за прийнятними цінами і буде стимулювати розширення площ сівби під зернобобовими.

Канада продовжує працювати з Індією з питань імпортних мит. Також, згідно зі свідченнями прем’єр-міністра Індії під час особистої зустрічі з прем’єр-міністром Канади, питання про скасування вимоги щодо фумігації метил бромідом повинен бути вирішене для Канади до кінця грудня 2018 р.

УкрАгроКонсалт

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту