Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Відстеження цін на причорноморське зерно дозволяє ефективно хеджувати ризики для учасників ринку – S&P Global Platts

Назад до всіх новин

Відстеження цін на причорноморську пшеницю і кукурудзу дозволяє ефективно хеджувати ризики для учасників зернового ринку, що особливо актуально з огляду на збільшення обсягу причорноморського зерна на світовому ринку. Про це на конференції Middle EastGrains&Oils Congress повідомив старший фахівець із ціноутворення на зернові S&P Global Platts Джеймс Колквхаун.

«Обсяг причорноморської пшениці на світовому ринку стрімко зростає, а її експорт в останні 3 сезони обігнав своїх головних конкурентів – зернову з США і ЄС», – уточнив він.

За його словами, ціни на причорноморську пшеницю, що надаються S&P Global Platts, корелюють з котируваннями європейської зернової на біржі Euronext на 66,9% і з американською пшеницею на СВОТ – на 58,7%, що дозволяє знижувати базові ризики при торгівлі пшеницею.

«При показнику кореляції на рівні 50% або нижче ризики тільки збільшуються, а не амортизуються. У свою чергу, якщо даний показник досягає 90-100% – забезпечується «чистий хедж». В цілому ціни на пшеницю на фізичному ринку, що надаються агентством, на 97% корелюють з пшеничними ф’ючерсами СМЕ Group », – підкреслив спікер.

За словами Дж. Колквхауна, S&P Global Platts є одним з провідних агентств, які надають інформацію з порівняльного аналізу цін сільгосптоварів і ринку енергоресурсів, достовірність яких дозволяє стати орієнтиром для багатьох компаній при веденні власної діяльності і забезпечує повну прозорість при формуванні ринків.

https://www.apk-inform.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту